VIDEO/ Italisë nuk iu dha penallti, Olsi Rama bën reagimin epik: Duan Enea Jorgjin ata!

schedule22:15 - 11 Qershor, 2021

schedule 22:15 - 11 Qershor, 2021

Olsi Rama nuk e harron penalltinë që Enea Jorgji i dha Vllaznisë ndaj Partizanit dhe shpesh bën paralelizma.

E ka bërë sërish në rrjetet sociale, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

https://streamable.com/0y88hj

Frymëzimin e ka marrë nga ndeshja mes Italisë dhe Turqisë, teksa italianët në minutën e 45-të kërkuan penallti për prekje të topi me dorë.

Rama ngacmon me postimin e tij, teksa shkruan: “Tifozët italianë duan Enea Jorgjin”. /abcnews.al