VIDEO/ Italia është super, Locatelli “shkund” Zvicrën me një “predhë”

schedule22:11 - 16 Qershor, 2021

schedule 22:11 - 16 Qershor, 2021

Italia ka gjetur golin e dytë dhe protagonisti është i njëjti: Manuel Locatelli. Mesfushori shënoi golin e parë dhe tashmë ka gjetur edhe rrjetën e sigurisë.

Mesfushori këtë herë shënoi shumë bukur, duke lëshuar një predhë nga jashtë zone, e pakapshme për Sommer.

Një gol me shumë vlerë për Italinë, që me këtë triumf do presë biletën për në raundin tjetër. /abcnews.al

https://streamable.com/bh2085