VIDEO/ I dashuri bën gjestin e adhurueshëm ndaj Fifit në koncert

schedule19:51 - 6 Mars, 2022

schedule 19:51 - 6 Mars, 2022

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur Fifi ka pranuar publikisht lidhjen me Adis Patushin, i cili njihet si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit.

Ata shfaqen pothuajse janë gjithmonë bashkë. Madje, së fundmi, këngëtarja shoqërohet nga partneri i saj edhe gjatë koncerteve ku ajo performon.

Gjatë natës së kaluar fansat e Fifit kanë kapur një detaj tepër të bukur, teksa Adisi shfaqer duke ia mbathur këpucët këngëtares në koncert.

Ky gjest ka lënë të kuptohet se çifti janë në kulmin e lumturisë dhe dashurisë, sa nuk ngurojnë ta shfaqin kudo./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by •fifiowns•✨ (@fifowns)