VIDEO/ Hungaria “bujare”, i “fal” Italisë golin e avantazhit

schedule21:17 - 26 Shtator, 2022

schedule 21:17 - 26 Shtator, 2022

Italia ka kaluar në avantazh në minutën e 27-të në tranfertën kundër Hungarisë.

Vendasit bënë një gabim në mbrojtje dhe kampionët e Europës shënuan me anë të Raspadorit.

VIDEO E GOLIT