VIDEO/ Gili do të bëhet gjyshe, i biri dhe nusja zbulojnë gjininë e fëmijës

schedule07:59 - 14 Tetor, 2022

schedule 07:59 - 14 Tetor, 2022

Këngëtarja e mirënjohur, Gili shumë shpejt do të quhet gjyshe për herë të parë. Djali i saj, Roberti dhe gruaja e tij, Herolina do të bëhen me një djalë. Lajmin e kanë bërë me dije vetë dyshja përmes një videoje në Instagram, teksa shihen duke zbuluar gjininë e fëmijës që po presin.

Kujtojmë që Roberti dhe Herolina u martuan në fillim të këtij viti në Maldive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

/abcnews.al