VIDEO/ Fusha e përmbytur, mos e humbisni këtë gol

schedule20:43 - 22 Tetor, 2021

schedule 20:43 - 22 Tetor, 2021

    

Ngjarja ka ndodhur gjatë ndeshjes ndërmjet Plymout  dhe Bolton Wanderers, në kuadër të kampionatit Ligue One në Angli.

Në ndeshjen e cila përfundoi 3-0 për vendasit lojtari i Plymouth pas një aksioni të gjatë realizoi me pellgut një gol mjaft të vështirë, raporton La Gazzeta dello Sport. /abcnews.al/