VIDEO/ Festoi pak ditë më parë ditëlindjen, brenda festës përrallore të Ronela Hajatit

schedule08:52 - 6 Shtator, 2020

schedule 08:52 - 6 Shtator, 2020

Pak ditë më parë, këngëtarja e mirënjohur Ronela Hajati festoi ditëlindjen. Ronela u rikthye pas në kohë dhe postoi disa foto nga fëmijëria në rrjete sociale, krahas së cilave shkroi edhe një urim të pazakontë për veten.

“Gëzuar ditëlindjen Ronel! Ti që ke qenë gjithmonë e qeshur, qejflie (shishja me foton e dytë është bosh normalisht), një hap para (me demostrim sërish në foto), që e bo jetën pafund, që do njerëzit më gjithë shpirt, muzikën, dashurinë, pozitivitetin! Kam punuar për këë ditë prandaj po uroj veten! Të dua shumë Ron!”, shkroi këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen Ronel! Ti qe ke qene gjithmone e qeshur, qejflie 😂 (shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht) ,nje hap para (me demostrim serish ne foto) 😂 , qe e do jeten pafund,qe do njerzit me gjith shpirt ,muziken ,dashurine ,pozitivitetin! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten! Te dua shume Ron! ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Ndërkohë, Ronela ka organizuar një festë madhështore me miqtë e saj. Ka qenë vetë Ronela, e cila ka ndarë disa video në rrjete sociale, teksa shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë pas trupi, dhe ku duket më tërheqëse se kurrë.