VIDEO/ EURO 2020: Austria me fat, shtylla i mohon një “perlë” Immobiles

schedule21:43 - 26 Qershor, 2021

schedule 21:43 - 26 Qershor, 2021

Italia po tenton të zhbllokojë ndeshjen me Austrinë dhe i është afruar shumë pranë golit.

Ciro Immobile, në minutën e 32-të të ndeshjes, provoi të befasonte austriakët me një goditje të fortë nga jashtë zone.

https://streamable.com/wq9tav

Sulmuesi i Lazios goditi mirë, por fati deshi që topi të shkonte në shtyllë dhe jo në kuadrat. / abcnews.al