VIDEO/ Ermal Mamaqi bën për “ujë të ftohtë” Ilir Shaqirin, balerini shpërthen në të shara

schedule11:50 - 18 Qershor, 2022

schedule 11:50 - 18 Qershor, 2022

Ermal Mamaqi ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë me Ilir Shaqirin. Jo më kot, komediani ishte një ndër mbështetësit më të mëdhenj të balerinit gjatë kohës ishte pjesë e “Big Brother VIP”, ku dhe u shpall fitues. Së fundmi, Ermali ka ndarë një video ku shihet me balerinin duke peshkuar.

Iliri e ka treguar dhe më parë pasionin për peshkimin mirëpo ajo që bie në sy në videon që ka publikuar Ermali është rrengu që i ka bërë atij. Kjo ka bërë që balerini të shpërthejë në të shara. “Desh i pushoi zemra burrit t’huj“, ka shkruar Ermali krahas videos shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

/abcnews.al