VIDEO/ Egnatia shënon një gol të jashtëzakonshëm, barazohet sfida ndaj Partizanit

schedule18:59 - 18 Shtator, 2023

schedule 18:59 - 18 Shtator, 2023

Egnatia ka arritur të barazojë rezultatin në përballjen ndaj Partizanit.

Në minutën e 22’ të ndeshjes, Fernando ka mbajtur topin dy herë në ajër dhe më pas ka goditur fluturimthi nga një distancë e largët duke e dërguar topin në rrjetë./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin e Egnatia