VIDEO/ E pazakontë, lind macja me dy fytyra

schedule12:50 - 23 Maj, 2020

schedule 12:50 - 23 Maj, 2020

Një familje në Oregon u befasua kur pa se një nga kotelet e porsalindura nga macja e tyre kishte dy fytyra.

Kotelja që ka dy fytyra dhe një trup, mund të hajë me secilën gojë dhe ndonjëherë të përdorë njërën gojë ndërsa ha me tjetrën raporton abcnews.al.

Jetëgjatësia për këto lloj mace është zakonisht shumë e shkurtër, por familja është optimiste.

/abcnews.al