VIDEO/ E pashmangshme, Fernandes kalon në avantazh United me penallti

schedule21:16 - 16 Gusht, 2020

schedule 21:16 - 16 Gusht, 2020

Manchester United është ekipi që ka fituar më shumë penallti këtë sezon dhe në takimin kundër Sevilla, ka fituar tjetër penallti që në minutën e nëntë.

Topin në duar e mori menjëherë në duar Bruno Fernandes. Portugezi ka plot 4 vite që nuk humbet penallti dhe ky rekord vazhdon, pasi dhe kësaj radhe shënoi. United në avanztazh./abcnews.al

https://twitter.com/azulgranismofcb/status/1295076522227892231?s=21