VIDEO/ E dini si qan Cristiano Ronaldo? Ua tregon Bora Zemani me postimin epik

schedule20:20 - 13 Korrik, 2021

schedule 20:20 - 13 Korrik, 2021

Bora Zemani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Një ditë më parë pati “kunja” në distancë mes saj dhe Donald Veshajt, aktorit me të cilin bukuroshja vlonjate ka qenë në një lidhje.

Tani Bora e ka tërhequr vëmendjen me një video të para 5 viteve, ku shfaqet djali i saj Arbori.

 

Vogëlushi, të cilin moderatorja e ka lindur pas një marrëdhënie në të shkuarën me Vin Velin, imiton Ronaldon.

Bora e pyet Arborin, i cili atëherë ishte vetëm 17 muajsh, se si qau Ronaldo pas finales dhe vogëlushi e imiton në mënyrën më të mirë yllin portugez të futbollit. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)