VIDEO/ Dy automjete përplasen në aksin Shëngjin-Lezhë, 4 të plagosur

schedule18:43 - 20 Shtator, 2023

schedule 18:43 - 20 Shtator, 2023

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e së mërkurës në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë.

Gazetari i ABC News, Gjergji Figuri raporton se sipas informacioneve paraprake, janë përplasur dy automjete.

Për pasojë, kanë mbetur të plagosur 4 persona dhe janë dërguar në Spitalin e Lezhës./abcnews.al