VIDEO/ Doli për të kënduar, komediani transgjinor zhvishet tërësisht në skenë

schedule11:47 - 23 Tetor, 2022

schedule 11:47 - 23 Tetor, 2022

Komediani Jordan Grey ka shokuar publikun pasi doli në skenë për të kënduar por përfundoi duke u zhveshur lakuriq. Komediani, i cili është personi i parë trasngjinor që u shfaq në The Voice në vitin 2016, mori pjesë në Night Live, si pjesë e festimeve për 40 vjetorin e stacionit televiziv.

Jordan doli në skenë për të performuar këngën “Better Than You”. Por teksa po luante piano, ajo afrohet pranë mikrofonit dhe thotë: “Gjëja më e mirë në lidhje me TV live është se unë mund të bëj gjëra si kjo”. Më pas, ajo hoqi kostumin rozë duke dalë krejtësisht nudo përpara publikut.

/abcnews.al