VIDEO/ Digjet banesa te Liqeni i Thatë në Tiranë

schedule15:19 - 21 Tetor, 2020

schedule 15:19 - 21 Tetor, 2020

Një banesë është përfshirë nga flakët te Liqeni I Thatë në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45.

Mësohet e zjarri ka rënë ​ në banesën e marrë me qira nga shtetesja M.Xh, ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka rrezikshmëri për banorët.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.10.2020, rreth orës 14:45, tek Liqeni i Thatë, ka rënë zjarr​ në banesën e marrë me qera nga shtetesja M.Xh, ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka rrezikshmëri për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

g.v/abcnews.al