VIDEO/ Derbi zgjat 15’, huliganët përleshen me njëri-tjetrin! Lojtarët vetëm shikojnë

schedule09:59 - 18 Tetor, 2021

schedule 09:59 - 18 Tetor, 2021

Zhvillohej derbi mes Spartak Trnavës dhe Slovan Bratislavan, ndeshje e cila nuk zgjati më shumë se 15 minuta.

Ndeshja u ndërpre pas 15 minutave sepse tifozët filluan përleshjen me njëri-tjetrin, duke “pronësuar” edhe fushën e blertë.

Lojtarët kanë preferuar të qëndrojnë indiferent duke shikuar të gjithë atë që po ndodhte, ku huliganizmi këtë herë kaloi kufijtë.

/abcnews.al