VIDEO/ Ç’po ndodh mes tyre? Don Xhoni i dhuron një puthje Era Istrefit në mes të skenës

schedule13:55 - 16 Tetor, 2022

schedule 13:55 - 16 Tetor, 2022

U përfolën se mes tyre mund të kishte më shumë se miqësi por më pas rezultoi se Era Istefi dhe Don Xhoni po sjellin një duet. Kënga “Hala” është publikuar disa ditë më parë dhe ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm. Mirëpo, Era Istrefi dhe Don Xhoni janë rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Shkak për këtë është bërë një koncert që kanë mbajtur së fundmi. Në një moment, teksa po këndonin hitin e tyre, reperi i afrohet këngëtares për t’i dhënë një puthje. Ky veprim ka emocionuar fansat të cilët shpresojnë nëse mes dyshes së famshme mund të ketë lindur një romancë.

 

/abcnews.al