VIDEO/ Çifti shkon në dasmë me traktor

schedule15:03 - 18 Nëntor, 2021

schedule 15:03 - 18 Nëntor, 2021

Një çift në Rusi ka zgjedhur që të shkojë në ceremoninë e celebrimit me traktor. Videoja me nusen dhe dhëndrin, Alexei dhe Elisabetta është postuar në rrjetet sociale.

Pamjet tregojnë se traktori është i zbukuruar me simbole tradicionale të dasmës. Të sapomartuarit me kostume festive janë ulur në kabinë.

Zgjedhja e transportit ka ardhur për faktin se dhëndri punon si traktorist. /abcnews.al