VIDEO/ Chelsea ndëshkon Milanin, rrëmuja në zonë “trullos” italianët

schedule21:28 - 5 Tetor, 2022

schedule 21:28 - 5 Tetor, 2022

Chelsea ka arritur të kalojë në avantazh ndaj kampionëve të italisë.

Në minutën e 24-të, pas një rrëmuje brenda zonës së Milanit, Fofana ka përfituar dhe ka shënuar./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin