VIDEO/Ceremonia u shty për shkak të Covid, bodybuilder rus martohet me kukullën seksi

schedule16:37 - 26 Nëntor, 2020

schedule 16:37 - 26 Nëntor, 2020

Një dasmë e pazakontë ka ndodhur në Rusi. Një Bodybuilder është martuar me një kukullë, të cilën thotë se e ka njohur kur ajo punonte si kamariere në një bar në Kazakistan.

Yuri Tolochko e ka cilësuar Margon si kukullë seksi dhe të preferuarën e tij.

Ai i propozoi partnerit të tij prej silikoni vitin e kaluar, por ceremonia e marsit u shty për shkak të një koronavirusit.

Edhe pse shkuan drejt martesës, Yuri u shpreh marrëdhënia me kukullën e tij kishte ulje dhe ngritjet e saj, si çdo lidhje tjetër.

“Kur ia prezantova botës fotografinë e saj, pati shumë kritika dhe ajo filloi të tregonte komplekse.  Ka ndryshuar shumë. Në fillim ishte e vështirë për mua ta pranoja, por përfundimisht u mësova”, tha ai.

l.k/abcnews.al