VIDEO/ Brenda festës përrallore që Klea dhe Elgiti organizuan për 1-vjetorin e djalit

schedule12:20 - 5 Qershor, 2021

schedule 12:20 - 5 Qershor, 2021

Klea Huta dhe Elgit Doda festuan dje 1-vjetorin e lindjes së djalit të tyre, Krid. Çifti zbuloi për herë të parë portretin e vogëlushit ndërsa i kushtuan atij dhe disa fjalë të ëmbla. Për këtë ditë speciale, dyshja kishin organizuar një festë, ku gjithçka ishte e organizuar me detaje.

 

Kanë qenë ata që kanë ndarë me ndjekësit disa video nga festa e këndshme, të mbajtur në një ambient të hapur me tavolina druri dhe të mbushur me tullumbace. Një ndër momentet më të bukura ishte dhe ai i fryrjes së qirinjve. Në këtë organizim, morën pjesë gjithashtu miq dhe të afërm të dyshes.