VIDEO/ Bora Zemani përballet me të papriturën, çfarë ndodhi me makinën e saj luksoze

schedule12:51 - 26 Tetor, 2022

schedule 12:51 - 26 Tetor, 2022

Bora Zemani ka marrë një surprizë të këndshme nga fansat e saj. Moderatorja ka publikuar një video në Instagram, ku shihet që mbi makinën e saj me pluhur, për të cilën ajo kërkoi ndjesë, ka shumë dedikime për të. Moderatorja është befasuar nga ky veprim, të cilin e ka ndarë dhe në rrjete sociale.

Kujtojmë që moderatorja ka qenë shumë e komentuar për jetën personale, sidomos gjatë muajve të fundit pasi u rikthye me Donald Veshajn.

/abcnews.al