VIDEO/ Ballistët festojnë 30 vjetorin e themelimit, ndriçohet Tetova

schedule23:01 - 27 Nëntor, 2022

schedule 23:01 - 27 Nëntor, 2022

Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si kurë më parë. Tetova duket vetëm Kuq e Zi.

Tetova është bllokuar nga njgyrat Kuq e Zi dhe Ballistët që brohërasin duke kënduar këngë nga më të ndryshmet edhe për festat e Nëntorit.