VIDEO/ Andi Lila në kurthin e partneres, cili është rrengu që e shtang

schedule11:58 - 24 Gusht, 2021

schedule 11:58 - 24 Gusht, 2021

Jetojmë në kohën e rrjeteve sociale ku lojërat e shumta nuk mungojnë.

Në anglisht i quajnë “prank” dhe këtë herë e ka pësuar Andi Lila, ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare.

Kavajasi ka rënë në kurthin e bashkëshortes së tij, Ornelës.

Lila përfundon i lagur me ujë dhe i befasuar, ndërkohë që partnerja e tij nuk e ndalon të qeshurën.

Andi nga ana tjetër përkulet dhe merr veten. “Tradhtia” nuk kapërdihet lehtë…

Ndoshta ish-futbollisti do të mendojë diçka dhe të hakmerret. / abcnews.al