VIDEO/ Aksident në qendër të Tiranës, makina përfundon pas Muzeut Kombëtar

schedule22:43 - 23 Dhjetor, 2022

schedule 22:43 - 23 Dhjetor, 2022

Një aksident nga ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në qendër të Tiranës, pranë Muzeut Historik.

Siç duket nga pamjet, një makinë tip “BMW X3” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një nga barrierat mborjtëse.

Si pasojë mjeti ka përfunduar brenda rrethimit, tek një nga gurët e mëdhenj të vendosur tek sheshi “Skënderbej”.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar nga aksidenti. /abcnews.al