VIDEO/ Aksident i frikshëm, makina me tre të rinj përfundon në përrua

schedule11:31 - 22 Janar, 2020

schedule 11:31 - 22 Janar, 2020

Në hyrje të Librazhdit një automjet me targa AA518BC ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në përroin e Shesë.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se nga aksidenti tre të rij kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Librazhdit. Ndërkohë mësohet se të rinjtë kanë dëmtime të lehta, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

 

/abcnews.al