VIDEO/ 2 gola në 5 minuta, Danimarka befason Francën

schedule21:29 - 25 Shtator, 2022

schedule 21:29 - 25 Shtator, 2022

Një Francë e vogël.

Gjelat kanë pësuar 2 gola në 5 minuta nga Danimarka.

Golat për vendasit u realizan nga Dolberg dhe Skov Olsen. /G.D abcnews.al/