“Vetëm zoti e di sa të dua”, Arbana Osmani i dedikon urimin emocionues të birit për ditëlindje

schedule08:32 - 9 Mars, 2021

schedule 08:32 - 9 Mars, 2021

Dita e sotme është e veçantë për moderatoren e njohur Arbana Osmani. Djali i saj i madh, Joni feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga vetë ajo.

Moderatorja shumë e dashur nga shikuesit ka postuar në Instagram disa foto të ndryshme, të shkëputura ndër vite.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Urime ditëlindja jeta ime”, ka shkruar Arbana krah fotove, duke marrë menjëherë edhe shumë urime nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Kujtojmë që pak muaj më parë, Osmani u bë nënë për herë të dytë, ku solli në jetë një tjetër djalë nga lidhja me regjisorin Eduart Grishaj./abcnews.al