Vetëm silikon, si i dalloni këngëtaret në Shqipëri? Ilirjani: Dy janë tamam! Debati për operacionet

schedule18:46 - 14 Janar, 2021

schedule 18:46 - 14 Janar, 2021

Elton Ilirjani gjatë lidhjes në skype në programin “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi foli për pjesën e “errët” që personazhet publike kanë, duke iu referuar ndërhyrjeve të shumta estetike.  Ai tha se të gjithë këngëtarët janë me silikon dhe të të gjitha njësoj.

Ndërsa po arsyetonte, ndërhyn Ermali duke i thënë që duhet të thotë emra për të qenë korrekt. Moderatori shtoi se edhe për eskortat televizive sic I quan Ilirjani s’përmend emra, ndaj nuk duhet të bëhen vetëm përgjithësime.

I dalloni ju kush është njëra dhe kush është tjetra. E njëjta hundë, buzë dhe model flokësh. Të njëjat çanta… nuk di bëhen në Turqi. I ke të gjitha me silikon me përjashtim të Aurela Gaçes dhe Marsela Çibukaj”, tha Eltoni. /abcnews.al