Vesa Luma i uroi festat e Nëntorit në mënyrën më të bukur: Ky është rezultati i bashkimit kombëtar

schedule16:23 - 29 Nëntor, 2022

schedule 16:23 - 29 Nëntor, 2022

Vesa Luma i ka uruar festat e Nëntorit në mënyrën më të bukur. Këngëtarja shqiptare nga Kosova, e cila është e martuar prej vitesh me Big Bastën, ka ndarë dy fotografi me partnerin e saj dhe djalin e tyre. Në të parën shfaqet ajo me reperin ndërsa në të dytën është djali i tyre i vogël.

“Ne fotografine e dyte eshte rezultati i Bashkimit Kombetar 🥰 🇦🇱🇽🇰 #jeminje dhe ashtu do te jemi PERGJITHMONE 🫶 Gezuar festat gjithe Shqiptareve kudo ku jane! #28nentor”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografive.

/abcnews.al