Vendosi pastë dhëmbësh te thonjtë e saj çdo natë, pas 5 ditësh rezultatet ishin të dukshme

schedule20:40 - 30 Dhjetor, 2021

schedule 20:40 - 30 Dhjetor, 2021

Truku më i lehtë për të pasur thonjtë e ëndrrave tuaja? Pasta e dhëmbëve nuk është vetëm për zgavrën e gojës, por ka edhe përdorime të tjera që duart tuaja do t’i zgjidhin!

Shumë gra kanë thonjtë e dëmtuar, veçanërisht nëse bëjnë manikyr shpesh. E ndërsa të gjithë e dimë se pasta e dhëmbëve ndihmon me lëndimet dhe puçrrat, kjo nuk na kishte shkuar nëpërmend.

Shumë produkte premtojnë shumë, por në fund asgjë nuk ndryshon.

Nëse thonjtë tuaj thyhen dhe janë të butë, ne kemi mënyrën më të lehtë dhe më ekonomike për t’u ngurtësuar! Aplikojeni rregullisht çdo natë, do të shihni që duart tuaja të ndryshojnë dhe thonjtë tuaj të bëhen sërish të shëndetshëm./abcnews.al