Vëllai feston ditëlindjen, Nora dhe Era Istrefi e surprizojnë si rrallëherë

schedule10:34 - 16 Nëntor, 2020

schedule 10:34 - 16 Nëntor, 2020

Këngëtaret e njohura, Nora dhe Era Istrefi kanë një vëlla më të vogël, të quajtur Bledi, i cilin ka zgjedhur të mos jetë shumë i ekspozuar në media.

Së fundmi, ai ka festuar ditëlindjen dhe dy motrat nuk i kanë kursyer urimet e ëmbla në Instagram.

Era ka ndarë një video pranë tij në Instastory, duke shkruar “Gëzuar ditëlindjen vëlla i vogël, të dua përgjithmonë!”.

Ndërsa Nora ka publikuar një video të Bledit.

“Gëzuar ditëlindjen Bledinjo im”, ka shkruar këngëtarja krahas videos, ku shihet se Bledi është rritur shumë. l.k/abcnews.al