VDIEO/ Zhvilluesit e FIFA 23 kanë përmirësuar festën e Ronaldos! Tani me portugezin feston i gjithë stadiumi

schedule17:44 - 29 Shtator, 2022

schedule 17:44 - 29 Shtator, 2022

Zhvilluesit e FIFA 23 kanë punuar shumë dhe kanë përmirësuar festimin e famshëm të Cristiano Ronaldos.

Sigurisht që festa e portugezit ka qenë në lojë edhe më parë, por në FIFA 23 është ngjitur në një nivel të ri, shkruan abcnews.al.

Tani, kur Ronaldo shënon një gol dhe feston tifozët në tribuna i bëjnë jehonë superyllit të Manchester United. Pamja është bërë gjithashtu shumë më e mirë. /G.D /abcnews.al/