Vajzat e Obamës surprizojnë me jetesën e re, kapen mat nga paparacët

schedule20:41 - 20 Janar, 2022

schedule 20:41 - 20 Janar, 2022

Vajzat e Barack dhe Michelle Obamës, Malia dhe Sasha, kanë ndryshuar krejtësisht stilin e jetesës, që në momentin kur u zhvendosën në Bregun Perëndimor.

Ato u fotografuan në Los Anxhelos këtë javë. Malia u kap nga fotografë gjatë pushimit të punës, teksa pinte cigare. Ndërsa, u pa gjatë një shëtitje në vendin, në të cilin ka zgjedhur të studiojë.

Vajzat e ish-presidentit janë larguar nga qendra e vëmendjes, kur babai i tyre u largua nga Shtëpia e Bardhë në fillim të vitit 2017./abcnews.al