Vajzat e njohura prezantojnë bikinit më të famshme të korrikut

schedule14:03 - 18 Korrik, 2022

schedule 14:03 - 18 Korrik, 2022

Vera është këtu dhe kjo do të thotë që ne të gjithë presim të marrim disa rreze dielli.

Pra, nëse keni fatin të jeni me pushime, tani është koha për të rinovuar rrobat e plazhit. Edhe vërtet nuk mund të gaboni nëse preferoni me një bikini të thjeshtë, por klasik, të zi.

Emily Ratajkowski është shembulli i duhur.

Megan Barton Hanson është fotografuar në Marbella e veshur me bikini të cilat janë të gjitha I.AM.GIA.

Sofia Richie po shijon një arratisje me diell me të fejuarin e saj Elliot Grainge dhe familjen e tij në Rivierën Franceze.

Bikinet e zeza edhe për motrat Kardashian!