Vajza bionde lë “gojëhapur” kalimtarët, ngjitet në shatërvanin e Dubrovnikut dhe ngre bluzën

schedule12:37 - 5 Gusht, 2021

schedule 12:37 - 5 Gusht, 2021

Një ngjarje krejt e pazakontë ka ndodhur në qendër të Dubrovnikut.

Një vajzë e re u ngjit në shatërvanin e Onofrios në qendër të qytetit dhe filloi të ngrite bluzën dhe të tregonte gjoksin.

Duket se vajza bionde nuk e vrau mendjen për kalimtarët e shumtë në numër, por po shijonte momentin. Madje ajo pa gjatë gjithë kohës më e buzëqeshur se kurrë.

E reja “nuk i shpëtoi” as fotove nga kalimtarët, të cilat u bënë virale në rrjet./abcnews.al