”Ushqim i shpirtit”, Elita Rudi ndan videon e ëmbël me Zërin

schedule16:22 - 27 Nëntor, 2020

schedule 16:22 - 27 Nëntor, 2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri. Ndërkohë janë në pritje të një vajze, e cila ka ngjallur shumë kuriozitet tek të gjithë.

Së fundmi, Elita ka publikuar një video në llogarinë e Instagramit ku shihet se është krahas vogëlushit të saj, Zërit. Ajo ka shkruar se Zërin e ka ushqim të shpirtit, duke i emocionuar që të gjithë. l.k/abcnews.al