“Unë të q* r***, burrë pa t*pe”, del sonte seria e dytë e gruas që rreh burrin, ndiqni Piranjat

schedule17:00 - 14 Qershor, 2022

schedule 17:00 - 14 Qershor, 2022

“Piranjat” sjellin pjesën e dytë të dëshmisë për dhunën verbale dhe fizike të gruas ndaj ish të dashurit në Sarandë.


E kush e tha qe gratë nuk dhunojnë?

Na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7.  Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al