U tha se Adriana Matoshi i dha fund lidhjes me futbollistin afrikan, zbuloni si qendron e vërteta

schedule11:14 - 19 Mars, 2022

schedule 11:14 - 19 Mars, 2022

Lajmi më i fundit që po qarkullon në mediat rozë, është ndarja e aktores dhe deputetes, Adriana Matoshi nga futbollisti afrikan Keith Groeneveld.

Mirëpo, duket se kjo gjë nuk është e vërtetë. “Prive” ka bërë të ditur se dyshja vazhdojnë të jenë bashkë, ndonëse në distancë. Kieth është me punë në Belgjikë.

Kujtojmë se lidhja e tyre është komentuar dhe kritikuar shumë në rrjet, për shkak të diferencës së madhe në moshë, plot 19 vite./abcnews.al