U qëllua sapo hipi në taksi, humb jetën modelja 20-vjeçare

schedule08:20 - 25 Gusht, 2021

schedule 08:20 - 25 Gusht, 2021

Ka humbur jetën modelja 20-vjeçare e cila u qëllua me breshëri plumbash në Brazil. Mediat e huaja raportojnë se modelja Raila Sales Ferreira, humbi jetën pas 5 ditësh luftë me plagët e marra.

Mësohet se 20-vjeçarja është qëlluar me armë zjarri në momentin që sapo kishte dalë nga një festë dhe hipur në një taksi. Ajo ishte me shenja jete dhe u dërgua në spital por pas 5 ditësh humbi jetën./abcnews.al/