U ndanë papritur, pse Khloe Kardashian i dha fund lidhjes me Thompson

schedule07:27 - 23 Qershor, 2021

schedule 07:27 - 23 Qershor, 2021

Një ditë më parë, bëri bujë lajmi se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre papritur. Burime të shumta kanë konfirmuar se Khoe dhe Tristan i dhanë fund lidhjes së tyre disa javë më parë, pas akuzave të reja kundër basketbollistit.

Khloe Kardashian and Tristan Thompson Split Again After Reconciliation - E!  Online - AP

Lajmi për ndarjen e tyre më të fundit vjen gjithashtu mes lajmeve se Khloe kërcënoi të merrte masa ligjore kundër një gruaje që po pretendon se Tristan lindi një fëmijë me të. Khloe thuhet se ka hedhur në gjyq gruan, Kimberly Alexander për shpifje, duke pretenduar se sajonte mesazhe sikur ka folur me të.

Relive Khloe Kardashian & Tristan Thompson's Relationship Ups & Downs - E!  Online

Khloe i dha Tristanit disa shanse dhe pasi u shfaqën akuzat e reja morën vendimin se ishte koha për t’i dhënë fund. Të dy kanë një raport të mirë dhe në fund të ditës Khloe dëshiron që True të ketë një marrëdhënie të mirë me babanë e saj.”, tha burimi. /abcnews.al