Trent vendosi të takojë një vajzë në rrjetet sociale por i dashuri i saj e zbuloi dhe ofroi një foto intime

schedule16:49 - 19 Gusht, 2022

schedule 16:49 - 19 Gusht, 2022

Një histori e mahnitshme që duhet të bëhet meme.

Para ndeshjes me Crystal Palace, mbrojtësi i Liverpool, Trent Alexander-Arnold, meqë ra fjala, një 23-vjeçar i lirë në kulmin e jetës së tij, dhe përveç kësaj, një futbollist milioner që tashmë ka fituar të gjithë titujt e mundshëm të klubit, u pengua në rrjetet sociale në një vajzë të bukur nga Londra.

Trent dërgoi një emoji përshëndetjeje dhe historia filloi. Në vend të reciprocitetit, mbrojtësi mori publicitet,  vajza mori një pamje të korrespondencës me futbollistin.

Doli që vajza ka një të dashur, një tifoz i futbollit.

Për më tepër, djali është një bloger milioner në Twitter, dhe ai e shfrytëzoi situatën në një mënyrë shumë origjinale.  /albeu.com/