“Trekëndëshi i Bermudës”, Artan Hoxha: Gjylja e madhe plasi, gjeni vrimë e futuni

schedule12:04 - 28 Tetor, 2021

schedule 12:04 - 28 Tetor, 2021

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas deklaratës së fortë të kryedemokratit Lulzim Basha sot në Kuvend i cili futi në një “thes” presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Sali Berisha duke i cilësuar si trekëndëshi i Bermundës.

Hoxha shprehet se tani lufta e madhe filloi. Sipas tij me deklaratën e tij, Basha po paralajmëron se se koha e tyre ka marrë fund.

“Me ne fund, me duket se lufta filloi!!! Po po, gjylja e madhe plasi…. Lulzim Basha kercenon trekendeshin e Bermudeve, Berisha-Meta-Rama dhe i paralajmeron, se koha e tyre ka marre fund… Gjeni vrime e futuni”, shkruan mes të tjerash Artan Hoxha. /Abcnews.al