Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, reagon Stresi dhe zbulon anën e kujt mban

schedule22:23 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 22:23 - 6 Dhjetor, 2021

Personazhet e “Big Brother VIP” tashmë janë pjesë e çdo bisede të shqiptarëve. Prej disa ditësh, vëmendjen më të madhe e ka marr trekëndëshi, Bora-Donald-Beatriks.

Madje, së fundmi, ka reaguar edhe reperi i njohur, Stresi, i cili ka publikuar në Instastory një foto, duke treguar se mban anën e moderatores. Mbi të gjitha, ai e quan Borën një mbretëreshë.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë”, ka shkruar Stresi.

Kujtojmë që për raportin “Bora-Donald-Beatriks”, më herët kanë folur edhe shumë VIP-a të tjerë si Flori Mumajesi, Olsi Bylyku apo Fjolla Morina./abcnews.al