Tre kombinimet e shenjave të Horoskopit që me siguri do të përfundojnë në një lidhje

schedule16:20 - 12 Tetor, 2021

schedule 16:20 - 12 Tetor, 2021

E keni parë të ndodhë. Ndoshta ju ka ndodhur: Dy persona dalin në një takim dhe para se ta kuptoni, fillojnë të postojnë selfie së bashku në Instagram çdo fundjavë. Sipas astrologjisë, ka disa çifte të shenjave të Horoskopit që krijojnë një lidhje të menjëhershme. Le të shohim se cilat janë këto tre kombinime, sipas Elite Daily Corinne Sullivan.

Dashi & Luani

Dashi dhe Luani janë ndeshje pothuajse perfekte në hartën e Horoskopit. Këto shenja zjarri mund të kenë personalitete të forta, por kjo e bën lidhjen e tyre edhe më emocionuese dhe plotësisht të ngrohtë. Ju mund të mendoni se një Dashi shpirtërisht do të ngurrojë të ketë një marrëdhënie të shpejtë, por kur një Dashi dëshiron diçka, asgjë nuk do të qëndrojë në rrugën e tij, gjë që është gjithashtu e vërtetë për Luanin me vetëbesim. Pra, çfarë ndodh kur bashkoni dy njerëz me pasion dhe besim? Ata menjëherë do të dinë se çfarë duan dhe çfarë duan është njëri-tjetri. Kur takohen këta të dy, zemrat me siguri do të marrin flakë.

Gaforrja & Akrepi

Gaforrja dhe Akrepi është një tjetër kombinim ideal i bërë në qiellin astrologjik. Këto shenja uji janë të mbushura me emocione, të cilat duken si një recetë për një dyshe të përshtatshme. Por fakti që këto dy shenja janë jashtëzakonisht emocionale dhe jashtëzakonisht besnike, i bën ata një çift vërtet ideal. Gaforret dhe Akrepët e duan ngushëllimin dhe besimin që ofron një marrëdhënie e përkushtuar. Këto dy shenja të Horoskopit tërhiqen gjithashtu nga intimiteti dhe privatësia gjatë një nate jashtë në qytet, kështu që patjetër do t’i takoni në daljen tuaj, duke u përqafuar në një tryezë larg vëmendjes dhe turmës.

Virgjëresha & Demi

Ashtu si një palë Dashi dhe Luani dhe një kombinim i Gaforres dhe Akrepit, Virgjëresha dhe Demi janë shenja zodiakale të lidhura me të njëjtin element, gjë që i bën ata të tërhiqen nga njëri -tjetri në më shumë se një mënyrë. Këto shenja të tokës dihet se janë praktike dhe shkelin në tokë, kështu që ata gjithmonë mendojnë për të ardhmen në vend që të jetojnë në këtë moment. Ata gjithashtu priren të vlerësojnë sigurinë dhe stabilitetin dhe kur këto dy shenja të Horoskopit zbulojnë se ndajnë këto cilësi, ata do të jenë të gatshëm të ecin përpara në marrëdhënie dhe të fillojnë të krijojnë një jetë të rehatshme së bashku. Kur këto dy shenja përputhen, nuk do të marrë shumë kohë që ata të fillojnë të planifikojnë dasmën e tyre dhe të kërkojnë emra për fëmijët e tyre të ardhshëm./abcnews.al