Tre breza në një foto, Elia Zaharia uron për herë të parë 8 Marsin me Yllkën dhe Princeshën Geraldinë

schedule18:56 - 8 Mars, 2021

schedule 18:56 - 8 Mars, 2021

Të shumta kanë qenë urimet e sotme me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Më e fundit ka qenë Elia Zaharia, e cila ka postuar në rrjetet sociale një foto shumë ëmbël.

Ajo shfaqet më nënën e saj, aktoren e njohur, Yllka Mujon dhe Princeshën Geraldinë. Vihet re që vogëlushja ka nisur ledhatimet e para dhe Elia është mjaft e emocionuar.

“Gëzuar! Jetë të gjatë nënave që mbajnë gjithë universin në zemrën e tyre”, ka shkruar Zaharia./abcnews.al

 

Gëzuar! Jetë të gjatë nënave që mbajnë gjithë universin në zemrën e tyre❤️🌷

Posted by Elia Zaharia Zogu on Monday, 8 March 2021