Tragjike në Kavajë, i moshuari bie në kanal dhe humb jetën

schedule15:27 - 14 Qershor, 2021

schedule 15:27 - 14 Qershor, 2021

Kavajë-  Një 80-vjeçar ka ndërruar jetë në Kavajë për shkak se aksidentalisht ka  rënë në një kanal.

Sipas asaj që raporton policia, ngjarja ka ndodhur në fshatin Hajdaraja, ku 80-vjeçari ka rënë në një kanal, por nuk dihet nëse ka gjetur vdekjen nga mbytja në ujë apo nga plagët e marra.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.06.2021, në fshatin Hajdaraj, dyshohet se shtetasi B. H., rreth 80 vjeç, aksidentalisht ka rënë në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al/