Tragjedi në Prevezë, gruaja gjendet e vdekur në një depozitë uji

schedule21:21 - 5 Tetor, 2022

schedule 21:21 - 5 Tetor, 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Prevezë, Greqi. Një grua është gjetur pa shenja jete brenda një depozite uji.

Autoritete lokale bëjnë me dije se është dashur ndërhyrja e tre zjarrfikësve për të nxjerrë viktimën nga depozita e ujit.

Sipas informacioneve paraprake duket se gruaja e moshuar ka hapur derën e depozitës, ka humbur ekuilibrin dhe rënë brenda depozitës së uji. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al/