Tragjedi në familje, po udhëtonin babë e bijë, makina kthehet përmbys

schedule18:54 - 4 Maj, 2022

schedule 18:54 - 4 Maj, 2022

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Greqi pasditen e sotme, me pasojë vdekjen e shoferit 51-vjeçar dhe plagosjen e të bijës 19-vjeçare.

Sipas pamjeve të publikuara nga protothema.gr mjeti me të cilin udhëtonin babë e bij ka dalë nga rruga, e për pasojë është përmbysur.

Përplasja ka qenë aq e fortë sa që trupi i viktimës ka fluturuar në rrugë. Në rrugë gjithashtu është gjetur edhe trupi i 19-vjeçares e cila po lufton për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit./abcnews.al/